CEASAR - synonim wysokiej jakości włoskiej porcelany.

Od 1988 Caesar jest synonimem wysokiej jakości włoskiej porcelany, będącej doskonałym połączeniem technologii, wydajności, funkcjonalności i estetyki. Na przestrzeni lat firma osiągnęła znaczące wyniki, do tego stopnia, że ​​stała się punktem odniesienia w sprzedaży płytek gresowych dla dealerów, firm budowlanych, projektantów i architektów.

 

Od samego początku Caesar wyróżniał się na tle swoich rywali, specjalizując się wyłącznie w produkcji kamionki porcelanowej. Szeroka gama oferowanych produktów obejmuje różne segmenty rynku i idzie w parze z kompleksowym doradztwem w zakresie doboru gresu porcelanowego, aż po rozwiązania najlepiej odpowiadające potrzebom projektantów.

 

 

 

 

Caesar zawsze inwestował znaczne środki w badania, projektowanie i innowacje, aby zagwarantować, że klienci otrzymują najwyższej jakości kamionkę porcelanową „100% Made in Italy” i wyprodukowaną z pełnym poszanowaniem dla ludzi i środowiska, do najróżniejszych zastosowań w każdym miejscu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziś Caesar, firma będąca częścią Gruppo Concorde, jednego z wiodących na świecie przedsiębiorstw produkujących płytki ceramiczne, z roczną produkcją ponad 6 milionów metrów kwadratowych gresu porcelanowego, eksportuje swoje produkty do ponad 90 krajów i ma oddziały we Włoszech, USA i Wielkiej Brytanii oferujące asortyment ponad 4000 artykułów, o grubości do 20 mm, dostępne w 32 rozmiarach i różnych wykończeniach powierzchni zaprojektowanych, aby sprostać różnym stylom życia i potrzebom architektonicznym.

 

 

 

 

 

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ: +48 505 052 011 LUB kontakt@jasikceramika.pl