Cerrad- największe płytki gresowe na polskim rynku.

Podstawą naszych działań jest innowacyjność, dynamiczny rozwój i doskonałe wzornictwo oparte na nowoczesnym designie.

 

Już od 25 lat produkujemy płytki gresowe i klinkierowe, nieustannie wzbogacamy ofertę o coraz nowsze kolekcje inspirowane kamieniem, drewnem, cegłą czy betonem, pozwalając na stworzenie wyjątkowej przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz. Oferujemy szeroki wybór płytek w wielu formatach, między innymi: 162 x 324, 120 x 120, 80 x 160, 60 x 120, 80 x 80, 30 x 60 oraz różnych wariantach wykończenia powierzchni: mat, lappato, poler. Na przestrzeni 25 lat uruchomiliśmy trzy zakłady produkcyjne! Nasza najnowsza inwestycja to jedna z najnowocześniejszych fabryk płytek ceramicznych na świecie, która jest wyposażona w jeden z najdłuższych w Europie pieców do wypału płytek o długości 190 metrów. Dzięki niemu możemy produkować największe płytki gresowe na polskim rynku o wymiarach 162 x 324 cm.

 

Niezmiennie działamy w odpowiedzi na bieżące trendy w aranżacji i projektowaniu wnętrz, dlatego z myślą o projektantach i architektach zachęcamy do pobrania bazy produktów Cerrad w CAD Decor, PaletteCAD, w której znajdują się nasze najnowsze kolekcje i aż kilkaset produktów! Stawiamy także na rozwój współpracy z młodymi adeptami sztuki projektowania wnętrz i wzornictwa. Nieustannie organizujemy konkursy i warsztaty umożliwiające studentom aktywne uczestnictwo w świecie ceramiki. Współpracujemy z ASP w Łodzi i Krakowie, ponadto regularnie uczestniczymy w warsztatach z projektantami oraz współorganizujemy szkolenia dla wykonawców z branży glazurniczej, gdzie praktycznie i merytorycznie wspieramy wykonawców technicznych w zakresie wykonywania prac glazurniczych.

Od lat jesteśmy na najważniejszych międzynarodowych targach branżowych, między innymi: Cersaie, BAU, The International Surface czy Coverings, gdzie zwiedzający mogą zobaczyć nasze najnowsze kolekcje.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ: +48 505 052 011 LUB kontakt@jasikceramika.pl