Jaką wannę wybrać?

Jasik Ceramika proponuje szeroki zakres akcesoriów łazienkowych, ceramiki, armatury i elementów wykończeniowych. Projektujemy wymarzone łazienki dla naszych Klientów. W każdym takim pomieszczeniu musi znaleźć się miejsce na wannę lub kabinę prysznicową. Jednak dzisiaj zajmiemy się tylko wannami. Jaką wybrać, by czuć największy komfort i wygodę po ciężkim dniu w pracy? Zapraszamy do poniższego artykułu, w którym skupimy się na najważniejszych aspektach doboru wanny.

 

Rodzaje wanien

 

Wanna wolnostojąca – znakomicie sprawdza się w dużych łazienkach. Można ją ustawić w dowolnym miejscu pomieszczenia, a więc pozwala na ciekawe aranżacje. Z wannami wolnostojącymi Łódź zadbasz o estetykę łazienki!

Wanna z hydromasażem – przede wszystkim pozwala upajać się masażem wodnym podczas kąpieli. Jasik Ceramika stosuje najlepszej jakości pompy, które wytwarzają wysokie ciśnienie wody w niektórych miejscach wanny. Dzięki temu najlepsze wanny z hydromasażem w łodzi zapewnią Ci niepowtarzalny relaks!

Wanna z prysznicem – to funkcjonalne rozwiązanie. Szczególnie wśród współlokatorów, którzy dzielą się na zwolenników wanien i pryszniców. Następnie możemy umieścić osłaniający parawan wzdłuż ścianki zewnętrznej – chroni przed pryskającą wodą. Wanny z prysznicem Łódź dla każdego!

Wanna narożna – przystosowane do łazienek o średnich wielkościach. Idealnie dopasowują się do rogu łazienki. Wypłaszczone boki wanny są perfekcyjnie zsynchronizowane ze ścianami pomieszczenia.

Wanna do zabudowy – obudowuje się je najczęściej płytkami dopasowanymi do wyglądu całego pomieszczenia. Dzięki temu łazienka znakomicie prezentuje się wizualnie – jest spójnie wykończona.

 

Z jakiego materiału mogą być wykonane wanny?

 

Wanna stalowa – charakteryzują je przystępne ceny i odporność na różnego rodzaju zarysowania. Woda w wannach tego typu krócej utrzymuje ciepło, ale ich wygląd po kilku latach od zakupu jest tak samo atrakcyjny jak w dniu nabycia. Pokryte są emaliami zabezpieczającymi, które zapewniają ochronę przed uszkodzeniami i detergentami

Wanna żeliwna – najczęściej występuje w klasycznej prostokątnej formie. Jeśli jesteś fanem długich kąpieli, to produkty z tego materiału są dla Ciebie stworzone. Albowiem wanny tego typu długo utrzymują ciepło wody.

Wanna akrylowa – najczęściej spotykany materiał wanien. Dostępne są w wielu kształtach, długo utrzymują temperaturę wody, a konstrukcja jest bardzo lekka. Jeśli poszukujesz wanny, którą łatwo wnieść do swojego lokum – jest to idealny wybór.

Wanna drewniana – w Polsce mało popularne rozwiązanie. Charakteryzuje ją znakomita termoizolacja i wytrzymałość. A więc ich żywotność jest również bardzo długa. Wanny drewniane są mocno rozpowszechnione w Japonii, gdzie ludzie lubią się odprężyć po trudach minionego dnia.

 

Zadbaj o swój projekt łazienki wspólnie z Jasik Ceramika. Najlepszy wybór wanien, armatury i płytek w całej Łodzi!

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ: +48 505 052 011 LUB kontakt@jasikceramika.pl