Kermi- wyznaczamy trendy wzornictwo, dajemy najwyższą jakość, funkcjonalność, wygodę i niezawodność w możliwie najlepszej harmonii.

Jako firma Arbonia AG i producent o zasięgu międzynarodowym, jesteśmy dziś jednym z wiodących producentów w Europie, zarówno w zakresie techniki grzewczej, jak i branży prysznicowej.

 

Zatrudnia około 1300 pracowników w centrali w Dolnej Bawarii, dwóch zakładach produkcyjnych i obecności na rynku światowym. Dzięki wysokiej jakości produktom, dynamicznej technologii produkcji, zmotywowanym pracownikom i jasnemu celowi: wprowadzać innowacyjne rozwiązania, wyznaczające trendy wzornictwo, najwyższą jakość, funkcjonalność, wygodę i niezawodność w możliwie najlepszej harmonii.

 

Z dwoma wyjątkowymi kompletnymi programami – dla bardzo indywidualnego klimatu dobrego samopoczucia i komfortu kąpieli zgodnie z życzeniem. To nie przypadek, że nasze produkty od wielu lat są wielokrotnie wyróżniane znaczącymi nagrodami za wzornictwo i renomowanymi nagrodami – także od naszych wyspecjalizowanych partnerów. Zaangażowanie, odpowiedzialność, zaufanie i współpraca – w Kermi wartości te zawsze były integralną częścią kultury korporacyjnej. Z wyraźnym zaangażowaniem w trzystopniowy kanał sprzedaży. Z komunikacją opartą na partnerstwie, wszechstronną informacją i skutecznym wsparciem sprzedaży.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ: +48 505 052 011 LUB kontakt@jasikceramika.pl