Płytki ceramiczne Łódź - trendy na urządzenie łazienki Łódź w 2023 roku

Płytki uniwersalne – trendy na urządzenie łazienki Łódź w 2023 roku

W tym sezonie możemy się spodziewać kontynuacji ubiegłorocznych trendów – stylu eklektycznego, minimalistycznego i boho. Jeśli zależy nam na estetycznym wnętrzu, warto pamiętać o tych popularnych stylistykach, wybierając płytki ceramiczne ścienne i płytki podłogowe.

Wyposażenie łazienek Łódź na tle ponadczasowych płytek ceramicznych

Płytka ceramiczna biała jest synonimem minimalistycznej łazienki – to klasyka połączona z nowoczesnością, dlatego świetnie podkreśla wyposażenie łazienek Łódź, niezależnie od jego wykończenia i kształtu. Wykonując projekt łazienki Łódź możemy zastosować także nieco bardziej eleganckie płytki ceramiczne marmuropodobne np. firmy GROHE  uzupełnione o standardowe płytki ceramiczne Łódź.

Warto wspomnieć także gorący trend ostatnich lat – płytki heksagonalne, które z pewnością docenią miłośnicy geometrycznych wzorów i nowoczesnych wykończeń. Mimo że wzór, jaki możemy ułożyć, stosując te kolorowe płytki jest wysoce efektowny, możemy nieco przesadzić z jego obecnością we wnętrzu. Płytki heksagonalne najlepiej prezentują się, wyeksponowane na jednej ścianie, dlatego poleca się zastosowanie ich jako akcent z płytek Łódź.

Płytka gresowa ceramiczna inspirowana naturą – łazienki Łódź

Aktualne trendy obejmują także proste w formie kolorowe płytki ceramiczne inspirowane naturą – w odcieniach beżu, brązu, szarości lub oliwkowej zieleni. Jednobarwne lub wzorzyste płytki ceramiczne dobrze skomponują się z przedmiotami o obłym kształcie (dekoracjami, lampą wiszącą, czy kinkietem) – te połączenie jest bardzo popularne.

Jeśli marzymy o stworzeniu przestrzeni sprzyjającej relaksowi, warto przejrzeć kilka zdjęć ze strefy SPA, zanim wykonamy projekt łazienki. Z pewnością zauważymy kolorowe płytki imitujące marmur lub drewno – to motyw przewodni w pomieszczeniach strefy wellness. We wnętrzu dedykowanym odpoczynkowi sprawdzą się także płytki uniwersalne o jednolitej fakturze i stonowanym kolorze.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ: +48 505 052 011 LUB kontakt@jasikceramika.pl