Przyjemny klimat i praktyczne rozwiązania w łazience.

Zaprojektuj swoją harmonię

 

Łazienka to miejsce, w którym oddajemy się relaksowi po całym dniu, lub odwrotnie – przygotowujemy się do całodziennego wyjścia z domu. Niezależnie od okoliczności, w jakich się w niej znajdujemy, ważne jest, abyśmy mogli szybko odnaleźć potrzebne nam produkty kosmetyczne czy niezbędne urządzenia. Przy okazji aranżacji tak niewielkiego pomieszczenia, jakim jest łazienka, należy zwrócić szczególną uwagę na ilość miejsca do przechowywania oraz na układ armatury i kabiny prysznicowej lub wanny. Przestrzeń łazienkowa powinna być zaopatrzona w liczne szuflady i szafki, aby móc pomieścić kosmetyki dla całej rodziny. Umożliwi to nie tylko skuteczną organizację, ale także utrzymanie porządku. 

Aranżacja przestrzeni kąpielowej wymaga znajomości potrzeb użytkowników. Na początku drogi do wymarzonej łazienki, należy odpowiedzieć na kilka pytań – Ile osób będzie korzystać z łazienki? Jakie są ich potrzeby? Czy warto zamontować więcej niż jedną umywalkę? Przeanalizowanie wymagań, jakim musi sprostać nasza łazienka, znacząco ułatwi proces jej projektowania. 

 

Idealne wyposażenie łazienek

 

Pierwszym krokiem do posiadania ergonomicznej łazienki jest dobór odpowiednich komponentów łazienkowych. Poza odwiecznym dylematem – wanna czy prysznic – należy skupić się również na wyborze armatury. W wieloosobowych rodzinach świetnie sprawdzi się szafka z dwiema umywalkami – umożliwi to korzystanie z łazienki dwóm osobom na raz – jest to dobre rozwiązanie dla klanu, któremu brakuje rano czasu.  

Niezbędnym elementem wyposażenia łazienki jest muszla klozetowa. Nieco mniej oczywistym wyborem jest jej kompan – bidet. Aby móc swobodnie się poruszać między nimi, potrzebny jest około 30 – centymetrowy odstęp, dlatego jeśli nie dysponujemy wystarczającą przestrzenią na zainstalowanie bidetu, warto zastanowić się nad kupnem muszli klozetowej z funkcją bidetu, dla zachowania czystości i świeżości.

Wanna czy prysznic? Ilu domowników, tyle opinii. Szukając kompromisu, warto zastanowić się nad wyborem wanny z prysznicem. To nowoczesne połączenie to nie tylko rozwiązanie odwiecznego konfliktu, ale również świetna opcja dla niedużych łazienek, których właściciele marzą o długich, odprężających kąpielach od czasu do czasu i krótkich, ale jakże energetyzujących prysznicach na co dzień. Wyposażenie łazienek Łódź oferuje wiele modeli wanien i pryszniców, aby każde wnętrze było zaopatrzone w komfortowy kącik do oczyszczania ciała i relaksu. 

 

Płytki ceramiczne Łódź, łazienki Łódź – wykończenie łazienki na każdą kieszeń

 

Dzięki współpracy z blisko czterdziestoma partnerami, oferujemy Państwu szeroką gamę asortymentu: płytki łazienkowe, armatura – baterie łazienkowe i umywalki oraz wanny i prysznice. Dostępność wielu produktów w jednym miejscu pozwala na szybką i kompleksową aranżację wymarzonej łazienki. Płytki łazienkowe Łódź to idealny wybór dla koneserów praktycznych i designerskich rozwiązań, wyróżniających się świetną jakością.

Jasik Ceramika to nie tylko funkcjonalne wyposażenie i zjawiskowa ceramika upiększająca dom. To również profesjonalizm i perfekcja w każdym calu, za którą stoją specjaliści w aranżacji wnętrz – architekci i projektanci dbający o to, aby wnętrze było przytulne i ergonomiczne. Ich doświadczenie oraz znajomość rynku pozwalają również na aranżację pomieszczeń z nieco ograniczonym budżetem.

Zachęcamy do odwiedzin naszego salonu w Aleksandrowie Łódzkim i zapoznania się z wyjątkową ofertą wyposażenia łazienek.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ: +48 505 052 011 LUB kontakt@jasikceramika.pl