Tubądzin- żeby nieustannie inspirować, musimy nieustannie się rozwijać.

Za naszą pozycją lidera polskiego rynku ceramicznego stoi 36 lat doświadczenia. Nasza firma powstała w 1983 roku w Bartochowie, a 5 lat później uruchomiliśmy zakład produkcyjny w Tubądzinie.

W 2000 roku otworzyliśmy fabrykę w Ozorkowie. Od 2008 roku w Cedrowicach, w pobliżu skrzyżowania autostrad A1 i A2, mieści się nasze nowoczesne centrum logistyczno-dystrybucyjne. A od 2016 płytki Tubądzin produkujemy także w Sieradzu. To pierwsza w Polsce oraz w tej części Europy fabryka, w której produkowane płytki osiągają rozmiar 120 x 240 cm. Inwestycja została uruchomiona w rekordowym czasie – 9 miesięcy po rozpoczęcia budowy. Produkty Ceramiki Tubądzin dostępne są w 40 krajach świata: bezpośrednio graniczących z Polską – m.in. na Ukrainie, Słowacji, Czechach, jak i tak w odległych miejscach jak Nowa Zelandia czy Kazachstan.

 

Jesteśmy organizatorem Tubądzin Design Awards, międzynarodowego konkursu dla projektantów, ponieważ doceniamy i chcemy nagradzać zdolnych projektantów i architektów. Współpracujemy ze światowej sławy artystami i designerami: Wojciechem Siudmakiem, Dorotą Koziara i Maciejem Zieniem, bo wierzymy, że świat biznesu może iść w parze ze światem sztuki, mody i kultury.

Dbamy, by każdy nowy projekt i każda nowa płytka, która opuszcza naszą fabrykę, odznaczały się najwyższą jakością oraz niepowtarzalnym designem. Wiemy, że żeby nieustannie inspirować, musimy nieustannie się rozwijać. Stawiamy na innowacje i nowoczesność, nie tracąc ducha, zapału i radości, które towarzyszyły nam przy stawianiu pierwszych kroków. Zatrudniamy ponad 1200 pracowników, którzy pomagają nam tworzyć dla Was wyjątkowe kolekcje płytek.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ: +48 505 052 011 LUB kontakt@jasikceramika.pl