Valvex- to jakość, niezawodność oraz kreatywność wzorów i technologii.

Historia Firmy sięga roku 1922. Wtedy to powstała w Polsce pierwsza fabryka armatury. Po wojnie, mimo nowej, nie zawsze sprzyjającej rzeczywistości, utrzymaliśmy obrany kurs na rozwój technologii i produktów, wyznaczając sobie ambitne cele.

Rok 1970 to jeden z kamieni milowych w historii Firmy – wtedy został otwarty zakład produkcyjny w Jordanowie. Między innymi dzięki tej inwestycji i wysokiej jakości produkcji znakomicie poradziliśmy sobie w nowych warunkach gospodarki rynkowej, które dwie dekady później zaczęły obowiązywać nad Wisłą.

 

 

Nasze wyroby, głównie baterie łazienkowe i armatura podłączeniowa, były zawsze bardzo popularne na rodzimym rynku. Firma była też liderem we wdrażaniu nowości – jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek polski nowatorskie zawory kulowe własnego projektu.

 

 

 

 

 

 

Od momentu pozyskania inwestora (1994 rok) funkcjonujemy jako Valvex S.A. Jesteśmy partnerem amerykańskiej grupy kapitałowej Meridian International Group z siedzibą w Milwaukee, Wisconsin USA. Grupa zatrudnia prawie 1 tys. pracowników w zakładach produkcyjnych oraz biurach handlowych w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Jesteśmy jednym z wiodących producentów baterii łazienkowych i baterii kuchennych, a także armatury do instalacji wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania. Na każdym rynku, na jakim jesteśmy obecni, Valvex jest zawsze synonimem jakości, niezawodności i oryginalnego wzornictwa.

 

 

 

 

Valvex SA to jakość, niezawodność oraz kreatywność wzorów i technologii. jeden z największych i najbardziej cenionych w kraju i zagranicą producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej. Nasza marka jest rozpoznawana i doceniana w krajach Unii Europejskiej, krajach Ameryki Północnej i Południowej oraz na Bliskim Wschodzie. Także, a może przede wszystkim, marka Valvex cieszy się zasłużoną renomą na rynku polskim, skąd wywodzi się Firma.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ: +48 505 052 011 LUB kontakt@jasikceramika.pl