bateria podtynkowa prysznicowa łódź, płytki porcelanosa łódź, projekt łazienki łódź, umywalki łódź, wanna z hydromasażem łódź

Wanna Paloo by Roca

Paloo 570x1600x750

WYPRZEDAŻ

SUPER CENA

Ten model wanny wolnostojącej został wykonany z wytrzymałego materiału kompozytowego, a dodatkowo prezentuje się bardzo okazale. Połączenie nowoczesności i klasyki, a także funkcjonalności, ponieważ z racji zastosowanych materiałów wanna jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Materiał Stonex jest przyjemny w dotyku, ciepły, a także trwały, odporny na różnego rodzaju zabrudzenia oraz promieniowanie UV.

Ponadto, niniejsza wanna wolnostojąca została wyposażona w zintegrowany przelew + syfon klik-klak. Taki zestaw pozwala zabezpieczyć łazienkę przed zalaniem, więc użytkowania wanny jest nie tylko komfortowe, ale i bezpieczne.

Kompaktowy rozmiar wanny sprawia, że łazienka wciąż pozostanie przestronna, a komfort kąpieli jest możliwy również dzięki cienkim ścianom, które potrafią w maksymalne wykorzystać dostępne wymiary. W efekcie można swobodnie aranżować łazienkę, również w oparciu o inne elementy pasujące do stylu, np. miski WC czy szafka z umywalką.

 

Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat tego produktu?


+48 505 052 011 podstawka@jasikceramika.pl

5790 zł

4999 zł


Roca

Paloo

570x1600x750

Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ: +48 505 052 011 LUB kontakt@jasikceramika.pl